stěhování vyklízení autodoprava nadstandard
Přestěhujeme Vás, chcete?
 

Údržba zahrad a rizikové kácení stromů

Stěhování a odvoz se nemusí týkat pouze nábytku. Díky našemu vybavenému vozovému parku přemístíme a odvezeme cokoliv! Stěhujeme, vyklízíme, dovážíme i odvážíme! A abychom vám nabídli co nejkomplexnější služby, zajistíme pro vás i údržbu zahrad a rizikové kácení stromů. Zbavíme vás starostí s tím, jak a čím kácet, jaké dokumenty jsou ke kácení potřeba i toho, kam najednou odvézt tolik vzniklého bioodpadu.

Rizikové kácení stromů

Ať už potřebujete prořezat na své zahradě malou třešeň, nebo pokácet třicetiletý smrk, jsme tu pro vás! Provádíme rizikové kácené stromů, zajistíme potřebná povolení a postaráme se také o výřez a likvidaci nežádoucích porostů.

Prořezání zahrad a odvoz větví

Prořežeme zanedbané zahrady a zbavíme vás vzrostlých náletů. Následně zajistíme odvoz větví i dalšího bioopadu, aby byla vaše zahrádka jako ze škatulky. Stačí nám zavolat a už se nemusíte o nic starat! Zařídíme vše za vás!

Údržba zahrad Hradec Králové – dáme vaši zahradu do pucu!

Největší údržba zahrad probíhá na podzim, kdy ji připravujeme k zimnímu spánku a poté na jaře, kdy pomáháme s odzimováním a přípravou na novou sezónu. Dřevinám dopřejeme odborný řez, zbavíme vás posekané trávy i spadaného listí. Odvezeme přebytečný kompost a v případě zájmu zajistíme dovoz výživné zeminy, která se stane skvělým základem pro vaše zahradničení. Prostě a jednoduše – dáme vaši zahradu do pucu!

Jak to všechno snadno zařídit?

Nemáte na údržbu zahrady čas, ale chcete ji mít v pořádku a uklizenou? Nebo naopak čas máte, ale raději se věnujete pěstování a do velkých zásahů a kácení se nechcete sami pouštět? Právě v takových chvílích stačí zavolat na telefon +420 774 020 988 nebo napsat na e-mail info@stehovani-lansky.cz a předat nám vaše přání. Cena se odvíjí od rozsahu prací a dojezdové vzdálenosti a její odhad vám můžeme dát na konzultační schůzce či po zaslání fotografií ze zahrady.