stěhování vyklízení autodoprava nadstandard
Přestěhujeme Vás, chcete?
 

Zažijte nadstandardní stěhování - už žádné starosti!

Termín stěhování se blíží a vy si děláte starosti s tím, že nemáte na zabalení věcí dostatek krabic? Nevíte, kde narychlo seženete dostatek smršťovací či bublinkové fólie, aby byl zajištěn bezpečný převoz? A že už nemáte čas nábytek zabalit nebo rozložit? Máte zbytečné obavy, o vše se postará Stěhování Lánský!

Půjčíme krabice na stěhování

Proč kupovat nebo dlouhodobě skladovat krabice na stěhování, když je potřebujete jednou za čas? Krabic máme dostatek a rádi vám je za drobnou zálohu zapůjčíme, aby bylo stěhování pohodlné.

Doprava po Hradci Králové

Výše uvedeným výhody nekončí! Dopravu po Hradci Králové neúčtujeme, kilometry jsou zdarma a platba se týká pouze pronájmu vozu. Ceny máme přijatelné, aby stěhování bylo výhodné. 

Smršťovací a bublinková fólie

Prodáváme smršťovací a bublinkové fólie,  aby byl nábytek ochráněn proti škrábancům a nádobí bezpečně převezeno. Obalové materiály vám dodáme v předstihu. Fólie zajistí, aby bylo stěhování bezpečné.

Zabalení nábytku

Nemáte čas a nechcete se zdržovat balením nábytku? I o to se postaráme! V případě potřeby zajistíme šikovného montéra na rozšroubování větších kusů a nábytek zabalíme, aby bylo stěhování snadné.

Stěhování má svůj plán

Obalové materiály vám dopravíme v předstihu a vy tak můžete v dostatečném předstihu pracovat na balení věcí. Postaráme se o to, aby stěhování bylo klidné. 

Stěhování Lánský, to je jistota profesionálního stěhování, vysokého komfortu a nadstandardních služeb! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat nebo nám zašlete nezávaznou poptávku.