stěhování vyklízení autodoprava nadstandard
Přestěhujeme Vás, chcete?
 

Stěhování Lánský - zajištění skartace dokumentů

Firma Stěhování Lánský se nezaměřuje jen na vyklízení a stěhování, ale zajišťuje také likvidaci nepotřebných věcí, ať už se jedná o odvoz starého nábytku do sběrného dvora nebo profesionální skartaci dokumentů.

Skartace účetních dokladů, firemních dokumentů i soukromých dopisů

Citlivost osobních údajů, ochrana dat klientů nebo zajištění soukromých dat a korespondence – to jsou hlavní důvody, proč se využívá skartace účetních dokladů, smluv, pracovních zápisů či výplatních pásek, složenek i soukromých dopisů, a to jak v papírové, tak digitální podobě.

Pokud máte nějaké dokumenty, které by měly být vytříděny či zlikvidovány, ať z pohledu zákona či z osobních důvodů, tak Stěhování Lánský zprostředkuje skartační povolení i následnou profesionální skartaci u certifikované společnosti.

Archivace i důvěryhodné skartování dokumentů

Stěhujete se do menších prostorů a nemáte nazbyt volné místo pro archivaci? Nebo chcete případné prostory pro archiv využít efektivněji? Stěhování Lánský vám zajistí u certifikované společnosti i případnou skartaci a likvidaci.

Stěhování Lánský spolupracuje se špičkou na trhu, která v současné době patří mezi nejvyznávanější společnosti zabývající se skartací  dat. Vysoká odbornost, propracovaný systém, vybavené technické zázemí a bezpečnostní standard je samozřejmostí.

Likvidace dat z počítače i paměťových disků

Zajišťujeme také odvoz vyřazené elektroniky, kterou před ekologickým znehodnocením zbavíme všech dat i utajených souborů. Abyste se nemuseli obávat zneužití citlivých údajů, nestačí je z počítače jen vymazat, ale je třeba je z disku odstranit zcela. O to vše se postaráme ve spolupráci s naším partnerem, který se likvidací dat zabývá profesionálně. Zařídíme likvidaci dat nejen z počítačů, ale i z další elektroniky, která má paměťové disky.

V případ jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat, seznámíme vás s celou nabídkou i legislativním systémem.