stěhování vyklízení autodoprava nadstandard
Přestěhujeme Vás, chcete?
 

Stěhování Lánský - zajištění skartace dokumentů

Firma Stěhování Lánský se nezaměřuje jen na vyklízení a stěhování, ale zajišťuje také likvidaci nepotřebných věcí, ať už se jedná o odvoz starého nábytku do sběrného dvora nebo profesionální skartaci dokumentů. Posádka si přiveze vlastní přepravky, naloží veškeré dokumenty a odveze na skartaci, Vy se o nic nestaráte. Následně obdržíte fakturu, kde bude jméno společnosti,která si objednala skartaci dokumentů a celková váha odpadu. Skartace dokumentů Hradec Králové, skartace dokumentů Pardubice.

Skartace účetních dokladů, firemních dokumentů i soukromých dopisů

Citlivost osobních údajů, ochrana dat klientů nebo zajištění soukromých dat a korespondence – to jsou hlavní důvody, proč se využívá skartace účetních dokladů, smluv, pracovních zápisů či výplatních pásek, složenek i soukromých dopisů, a to jak v papírové, tak digitální podobě.

Pokud máte nějaké dokumenty, které by měly být vytříděny či zlikvidovány, ať z pohledu zákona či z osobních důvodů, tak Stěhování Lánský zprostředkuje profesionální skartaci u certifikované společnosti.

Archivace i důvěryhodné skartování dokumentů

Stěhujete se do menších prostorů a nemáte nazbyt volné místo pro archivaci? Nebo chcete případné prostory pro archiv využít efektivněji? Stěhování Lánský vám zajistí u certifikované společnosti i případnou skartaci a likvidaci.

Stěhování Lánský spolupracuje se špičkou na trhu, která v současné době patří mezi nejvyznávanější společnosti zabývající se skartací  dat. Vysoká odbornost, propracovaný systém, vybavené technické zázemí a bezpečnostní standard je samozřejmostí.

 

Skartace dokumentů Hradec Králové, skartace dokumentů Pardubice, skartace dokumentů Náchod, skartace dokumentů Trutnov, skartace dokumentů Rychnov nad Kněžnou

V případ jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.