stěhování vyklízení autodoprava nadstandard
Přestěhujeme Vás, chcete?
 

Stěhování Hradec Králové, Pardubice i celá ČR

Stěhování je logisticky náročná operace, kterou je potřeba detailně naplánovat. Často obnáší čerpání dovolené nebo využití volného víkendu, zorganizování pomocníků - kamarádů či rodiny, zajištění dopravy, provedení závěrečného úklidu a v neposlední řadě také zajištění místa, kam přebytečné věci odvezete. Tato celá stěhovací akce se často neobejde bez těžké fyzické práce a stresu.

Co udělat, aby bylo stěhování hračka?

Chcete si ušetřit čas, bolavá záda a nervy ze stěhování? Pokud pocházíte z Hradce Králové a okolí, není nic jednodušího, než nás zkontaktovat! Ušetříme vám komplikace s organizací a stěhování již nebude noční můrou. A aby bylo stěhování hračka, vyzkoušejte naše nadstandardní služby!

Stěhovací služby

Stěhovací služby poskytujeme s co největší pečlivostí a rozvážností, abychom předešli poškození vašeho majetku. I přesto je samozřejmostí pojištění. Pojištění se vztahuje jak na předměty určené k transportu, tak i na objekty ve kterých se stěhovací služby provádí.

Jak s námi probíhá stěhování?

Ještě před tím, než započnou stěhovací práce, doporučujeme svým klientům návštěvu našeho technika. Technik prohlédne prostory určené ke stěhování, detailně se seznámí s vašimi potřebami a požadavky a zodpoví vám všechny dotazy. V závěru této schůzky vám na základě získaných informací vypracuje cenovou nabídku. Návštěva našeho technika je v Hradci Králové zdarma. Prosím, aby mě kontaktovali pouze zájemci a né špekulanti a poptavači nejlevnějšího stěhování.

Postup stěhování

V případě domluvy se vám také postaráme o demotáž a zabalení nábytku, zapůjčení plastových přepravek, prostory vyklidíme, zajistíme převoz věcí a správné zpracování případného harampádí. Po převozu následuje vykládka, umístění nábytku na požadované místo a možná montáž. Vy už si můžete stěhování jen užívat! Stačí schůzka s naším technikem, předání klíčů a zbytek už je na nás. Stěhování už nemůže být snazší!

Komplexní služby stěhování

Nabízíme kompletní služby pro stěhování, ať již máte v Hradci Králové a blízkém okolí dům, byt, chalupu či kancelář, zařídíme vám kompletní servis od první schůzky až po předání klíče po přestěhování. Stěhování bytů Hradec Králové, stěhování kanceláří Hradec Králové, stěhování firem Hradec Králové, stěhování pian Hradec Králové, stěhování trezorů Hradec Králové, zajišťujeme i odvoz zboží z Ikea Hradec Králové, stěhování nábytku Hradec Králové, vyklízení a  odvoz nábytku Hradec Králové