stěhování vyklízení autodoprava nadstandard
Přestěhujeme Vás, chcete?
 

Stěhování Hradec Králové, Pardubice i celá ČR

Stěhování je logisticky náročná operace, kterou je potřeba detailně naplánovat. Často obnáší čerpání dovolené nebo využití volného víkendu, zorganizování pomocníků - kamarádů či rodiny, zajištění dopravy, provedení závěrečného úklidu a v neposlední řadě také zajištění místa, kam přebytečné věci odvezete. Tato celá stěhovací akce se často neobejde bez těžké fyzické práce a stresu.

Co udělat, aby bylo stěhování hračka?

Chcete si ušetřit čas, bolavá záda a nervy ze stěhování? Pokud pocházíte z Hradce Králové a okolí, není nic jednodušího, než nás zkontaktovat! Ušetříme vám komplikace s organizací a stěhování již nebude noční můrou. A aby bylo stěhování hračka, vyzkoušejte naše nadstandardní služby!

Stěhovací služby

Stěhovací služby poskytujeme s co největší pečlivostí a rozvážností, abychom předešli poškození vašeho majetku. I přesto je samozřejmostí pojištění. Pojištění se vztahuje jak na předměty určené k transportu, tak i na objekty ve kterých se stěhovací služby provádí.

Jak s námi probíhá stěhování?

Ještě před tím, než započnou stěhovací práce, doporučujeme svým klientům návštěvu našeho technika. Technik prohlédne prostory určené ke stěhování, detailně se seznámí s vašimi potřebami a požadavky a zodpoví vám všechny dotazy. V závěru této schůzky vám na základě získaných informací vypracuje cenovou nabídku. Návštěva našeho technika je v Hradci Králové a v Pardubicích zdarma.

Postup stěhování

V případě domluvy se vám také postaráme o demotáž a zabalení nábytku, prostory vyklidíme, zajistíme převoz věcí a správné zpracování případného harampádí. Po převozu následuje vykládka, umístění nábytku na požadované místo a možná montáž. Vy už si můžete stěhování jen užívat! Stačí schůzka s naším technikem, předání klíčů a zbytek už je na nás. Stěhování už nemůže být snazší!

Komplexní služby stěhování

Nabízíme kompletní služby pro stěhování, ať již máte v Hradci Králové a blízkém okolí dům, byt, chalupu či kancelář, zařídíme vám kompletní servis od první schůzky až po předání klíče po přestěhování.