stěhování vyklízení autodoprava nadstandard
Přestěhujeme Vás, chcete?
 

Vyklízení Hradec Králové, Pardubice a okolí

Zajišťujeme vyklízení sklepů, půd i garáží. Dále zajistíme vystěhování pozůstalostí v bytech i domech. Už nemusíte řešit, kam s přebytečným nábytkem a koho požádat o pomoc. Zajistíme vyklízení jakýchkoliv prostorů i s navazujícími službami. Odvoz harampádí a finální úklid je pro nás hračkou!

Vyklízení bytů i nebytových prostor

Pokud se chystáte rozšířit vaše bydlení a místo půdy postavit obytné místnosti, neváhejte nás kontaktovat - půdu vám před zahájením stavebních prací vyklidíme. To samé uděláme se sklepem, kde se mnohdy nachází spousta harampádí, které pro vás nemá cenu.

Průběh práce

Nejdříve přijedeme na prohlídku, kterou máte samozřejmě zdarma. Pak dohodneme cenu podle prostor, které potřebujete vyklidit, a množství věcí k vyklízení. Nakonec celé místo vyklidíme, dle naší dohody, po vyklízení uklidíme a zameteme. Vy se tak nemusíte o nic starat.

Vyklízení bytů nebo nebytových prostor Hradec Králové

Byty a nebytové prostory vyklízíme pro soukromé osoby i pro družstva a společenství vlastníků. Jedná se o komplexní službu včetně zajištění odvozu odpadu, vyklizení a následného uklizení prostoru. Vyklidíme cokoliv a kdekoliv!

  • vyklízíme v celých Východních Čechách
  • byty, domy, chaty i chalupy
  • zahrady, suterény, sklepy i půdy
  • pozůstalosti
  • nepotřebný nábytek (skříně, postele, komody, gauče...)
  • vysloužilé spotřebiče (ledničky, mrazáky, kamna, sporáky...)